Bezpieczne, trwałe, eleganckie i funkcjonalne - wykonujemy balustrady szklane zewnętrzne i wewnętrzne do domów, galerii handlowych, instytucji publicznych, obiektów sportowych i przemysłowych hoteli, biurowców oraz wszyskich miejsc, które wymagają zabezpieczenia. Barierki ze szkła nie ograniczają przestrzeni, dostępu światła słonecznego, a przy tym są niezwykle gustowne. Dlatego właśnie tak idealnie nadają się do różnorodnych miejsc. Naszymi klientami są osoby prywatne, projektanci wnętrz, firmy z branży budowlanej, deweloperzy, a obszarem działania jest teren całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług.

zadaszenia szklane balustrady

Szklane balustrady

Nasza szeroka oferta pozwala zaspokoić najbardziej wyśrubowane oczekiwania i zróżnicowane potrzeby klientów. Wykonujemy, zarówno balustrady szklane samonośne (na rotulach), jak i na profilu. Wyróżnia nas bogata oferta rodzajów szkła (satynowe, zdobione, przezroczyste) oraz akcesoriów. Wszelkie stosowane przez nas materiały posiadają wymagane certyfikaty i aprobaty okuć budowlanych. Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze, niestandardowe zlecenia. Wykonujemy szklane balustrady m.in. do takich miejsc jak:

  • balkony i tarasy w blokach i domach,
  • klatki schodowe,
  • obiekty sportowe (baseny, stadiony),
  • centra handlowe,
  • dachy budynków.

Szklane barierki - cena

Szklana balustrada jest alternatywą wobec tradycyjnych barierek z betonu, stali czy drewna. Każdorazowo szklane balustrady są dopasowywane do konkretnego wnętrza, a wycena dokonywana jest indywidualnie. Na koszt ma wpływ rozmiar, rodzaj i kształt szkła, sposób mocowania, stopień trudności zlecenia, konieczność użycia dodatkowych środków (np. przy pracach na wysokości). Dlatego też nie podajemy sztywnej ceny za metr zabudowy, bo wiele parametrów ma na nią wpływ. Staramy się zapewnić konkurencyjne i w pełni adekwatne do jakości ceny. Wstępny kosztorys można otrzymać od nas po przesłaniu rysunku bądź opisu projektu z wymiarami oraz zdjęcia miejsca, w którzym balustrada ma zostać zamontowana. Ostateczna wycena zostaje wykonana po dokonaniu pomiarów na miejscu. Dzięki naszemu doświadczeniu, służymy pomocą na każdym etapie współpracy - od doradztwa w zakresie designu i doboru szkła oraz okuć, przez montaż oraz ewentualne prace konserwacyjne. Wybór naszej firmy to gwarancja jakości, terminowości, uczciwych cen i zadowolenia. Sprawdź także nasze szklane zadaszenia, dzięki którym uchronisz się przed śniegiem lub deszczem. Wybierz nas i spełnij swoje marzenie o pięknej balustradzie ze szkła.

Zadaszenia szklane balustrady - zapraszamy do współpracy!