Eleganckie, praktyczne, nowoczesne i trwałe - zadaszenia szklane systemowe to idealny sposób na osłonięcie balkonów, tarasów, oraz wszyskich miejsc, w których istotna jest ochrona przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Stanowią idealne dopełnienie nowoczesnej oraz klasycznej architektury, a ich zastosowanie przekłada się na zwiększenie walorów użytkowych i estetycznych obiektu. Jedną z największych zalet, jaką cechują się zadaszenia szklane, jest nielimitowany dostęp do powierza i światła słonecznego - są niczym przezroczysty parasol. Firma RAWIAN Glass s.c. wykonuje zadaszenia szklane na konstrukcji stalowej z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Działamy na terenie całego kraju. Sprawdź naszą ofertę i wybierz solidnego wykonawcę do realizacji swojego projektu!

zadaszenia szklane

Zadaszenia szklane - producent

Jako producent zadaszeń szklanych, jesteśmy w stanie zrealizować wszelakie projekty z wykorzystaniem szkła. Zadaszenia szklane zasadniczo możemy podzielić na dwie kategorie:

  • Zadaszenia na odciągach (daszki szklane):

Przeszklenia o wysięgu zazwyczaj 150 cm, w skład którego wchodzi szkło bezpieczne, laminowane i hartowane (zazwyczaj stosowane jest szkło VSG ESG 66,4 mm lub 88,4 mm), oraz odciągi regulowane wykonane ze stali nierdzewnej. Połączenie szkła i cięgien stalowych nadaje zadaszeniom lekkość, estetyczny i nowoczesny wygląd oraz trwałość na lata.

  • Zadaszenia szklane na podkonstrukcji:

Przeszklenia, w których wykorzystuje się konstrukcje stalową lub drewnianą jako główne elementy nośne, do których mocowane jest szkło. Zadaszenia te zawsze są indywidualnie projektowane do potrzeb klienta. Kształt zadaszenia zależy od wizji projektanta oraz nośności zastosowanej konstrukcji. W skład zadaszenia wchodzi szkło bezpieczne, laminowane i hartowane (zazwyczaj stosowane jest szkło VSG ESG 66,4 mm, 88,4 mm lub 1010,4 mm), systemowe mocowania punktowe lub liniowe (rotule, pająki bądź profile aluminiowe) oraz konstrukcja nośna. W naszej ofercie możemy wyróżnić zadaszenia wykorzystujące następujące rozwiązania:

  • Zadaszenia na wspornikach stalowych wykorzystujące jako konstrukcje nośną: profile stalowe zamknięte, profile IPE, HEB lub blachownice.
  • Zadaszenia na belkach stalowych i odciągach.
  • Zadaszenia na konstrukcji nośnej wykonanej w formie ram stalowych lub drewnianych.
  • Zadaszenia na żebrach szklanych, w których pokrycie, jak i konstrukcja nośna wykonana jest ze szkła.

Zadaszenia drzwi wejściowych szklane

Zadaszenie szklane nad wejściem pozytywnie wpływa na wygląd i funkcjonalność budynków. Choć w pierwszej chwili zadaszenia aluminiowe szklane kojarzą się z miejscami o bardzo nowoczesnej, wielkomiejskiej architekturze, tak naprawdę są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Pasują, zarówno do biurowców, hoteli, banków, instytucji państwowych, jak i zabytkowych kamienic czy domów weselnych w pałacach lub dworkach. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na eleganckim lecz niezbyt rzucającym się w oczy rozwiązaniu, zadaszenia szklane nad drzwi sprawdzą się idealnie.

Zadaszenia szklane nad drzwi - cena

Cena za zadaszenie szklane na cięgnach zależy w głównej mierze od ilości użytego surowca - stali nierdzewnej i szkła hartowanego. W RAWIAN Glass s.c. wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, bo to one gwarantują trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji przez wiele lat. Dodatkowo, wpływ na ostateczny koszt ma stopień skomplikowania i indywidualizacji zlecenia. Im bardziej odbiega ono od standardowych rozwiązań, z tym wyższym kosztem należy się liczyć. Jednocześnie nasza firma dba o stabilność i konkurencyjność cen, co bardzo doceniają nasi klienci. Przy stałej współpracy oraz dużych zleceniach, istnieje możliwość uzyskania rabatów. Wszelkie informacje na temat wyceny interesującego Państwa zlecenia, otrzymają Państwo poprzez e-mail lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.

Każda wycena uzależniona jest od wielu czynników takich jak wielkość potencjalnego zlecenia, czas realizacji, odległość od siedziby firmy, utrudnienia w montażu, nietypowe rozwiązania itd. W celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu indywidualnego.

Przykładowe ceny:

  • zadaszenia szklane na odciągach cena od 1200,00 zł/m2 netto,
  • zadaszenia szklane na wspornikach stalowych cena od 1300,00 zł/m2 netto

Odwiedź nas osobiście

Poniedziałek 7:00-15:00

Wtorek 7:00-15:00

Środa 7:00-15:00

Czwartek 7:00-15:00

Piątek 7:00-15:00

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego