Wytrzymałe, estetyczne i praktyczne - zadaszenie szklane balkonu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i nowoczesny wygląd. Pozwala przekształcić balkon lub taras w doskonałe miejsce do wypoczynku, niezależnie od pogody i otoczenia. Nagłe opady deszczu czy śniegu, przelatujące ptaki bądź prace prowadzone na dachu, nie zakłócą relaksu pod chmurką, a jednocześnie zadaszenie stanowi ochronę roślin, mebli i innych przedmiotów znajdujących się na tej przestrzeni. RAWIAN Glass s.c. wykonuje zadaszenia szklane tarasu oraz balkonu w budynkach wielorodzinnych, domach, miejscach użyteczności publicznej, na terenie całego kraju. Poznaj naszą ofertę i stwórz nową, przyjazną przestrzeń w swoim otoczeniu.

zadaszenia szklane tarasu i balkonu

Szklane zadaszenie balkonu - dlaczego warto się na nie zdecydować?

W naszym klimacie możliwości korzystania z balkonu czy tarasu są ograniczone. Niezbyt częste są słoneczne i pozbawione opadów dni, a przez to czas spędzany w tej części domu lub mieszkania jest krótszy, niżbyśmy chcieli. A przecież przestrzeń balkonu stanowi namiastkę kontaktu z naturą i daje możliwość odpoczynku oraz zażycia świeżego powietrza. Szklane zadaszenie balkonu uniezależnia to miejsce od warunków pogodowych. Szklane zadaszenie dodaje w rzeczywistości przestrzeń do mieszkania. Pozwala spędzać na nim więcej czasu - od wczesnej wiosny do później jesieni, a jedynym ograniczeniem pozostaje tylko temperatura. W przypadku wyboru dodatkowych przeszkleń pionowych, które nasza firma również chętnie wykona, można zyskać całoroczne pomieszczenie.

Zadaszenia szklane balkonu - estetyczne i praktyczne

Atutem szkła jest jego wizualna lekkość i nienachalny wygląd. To sprawia, że szklane zadaszenie jest bardzo uniwersalne i będzie odpowiednie do niemalże wszystkich budynków. Pasuje do nowoczesnych bloków, ale również do kamienic czy tradycyjnych domów. Szklany daszek nie obciąża bryły budynku, a przy tym nie odcina dostępu promieni słonecznych oraz swobodnego przepływu powietrza. Jednocześnie jest to element architektoniczny znacząco poprawiający użyteczność obiektu. Przebywanie w miejscu chronionym przed opadami jest komfortowe i bezpieczne.

Zadaszenia szklane balkonu - wytrzymałe i bezpieczne

Konstrukcja zadaszenia jest wykonana ze szkła i aluminium, dzięki czemu cechuje się niezwykłą wytrzymałością. Zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom przez wiele lat. Dodatkowo, aluminium i szkło nie zmieniają swego wyglądu i nie muszą być poddawane konserwacji, w odróżnieniu, np. od drewna, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Stosowane przez naszą firmę rozwiązania dają gwarancję zadowolenia, o czym przekonało się liczne grono naszych klientów.

Zadaszenie szklane na balkon - na wymiar

Jako profesjonalna i doświadczona firma zajmująca się obróbką i montażem elementów szklanych, możemy wykonać dowolne zadaszenie szklane na balkon. W pełni dostosowujemy się do oczekiwań klientów i jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty. Zadaszenie wykonane na wymiar to gwarancja pełnego dopasowania z rozmiarem balkonu, bryłą budynku oraz otoczeniem. Realizacje firmy RAWIAN Glass s.c. wyróżnia unikalne wzornictwo, najwyższa jakość materiałów oraz wykonania, konkurencyjne ceny oraz kompleksowa realizacja zamówień - od projektów po montaż i serwis. Jesteśmy po to, by uczynić z Twojego balkonu lub tarasu miejsce, które odkryjesz na nowo. Pozwól nam zrealizować swoje marzenia! Zadzwoń lub napisz do nas i skorzystaj z naszych usług.

Odwiedź nas osobiście

Poniedziałek 7:00-15:00

Wtorek 7:00-15:00

Środa 7:00-15:00

Czwartek 7:00-15:00

Piątek 7:00-15:00

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego