Zwiększenie bezpieczeństwa i higieny użytkowania, łatwiejsze utrzymanie temperatury wody, komfort i uniezależnienie od warunków pogodowych - to tylko niektóre z licznych korzyści, jakie daje szklane zadaszenie basenu. Jeśli masz już przydomowy basen i chcesz zwiększyć częstotliwość korzystania z niego bądź planujesz taką inwestycję w przyszłości, wybierz szklany daszek, by cieszyć się miejscem relaksu przez okrągły rok. Zadaszenia do basenu wykonywane przez firmę RAWIAN Glass s.c. są trwałe, nieprzemijająco piękne, łatwe w użytkowaniu i atrakcyjne cenowo. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

szklane zadaszenia basenu

Zadaszenie basenu ogrodowego - zbędny wydatek czy konieczność?

Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie basenu w ogrodzie. I słusznie, bo to możliwość relaksu, zabawy, utrzymania kondycji w zasięgu ręki. Jednak w naszych warunkach klimatycznych, baseny powinny posiadać zadaszenie, by móc z nich korzystać częściej niż przez kilka upalnych i słonecznych dni w roku. Szklane zadaszenie basenu umożliwia kąpiel nawet w trakcie opadów deszczu, śniegu, przy całkowitym zachmurzeniu. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykorzystać potencjał swojego basenu w 100%. Korzyści z posiadania zadaszenia to jednak nie tylko wygoda i niezależność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Zadaszenie ogranicza ryzyko przypadkowego wpadnięcia do wody przez dziecko lub zwierzę - pozwala na kontrolę dostępu i zmniejsza ryzyko tragicznego wypadku. Ponadto, zadaszenie chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami - żadne liście, piasek czy opady nie będą wpadały do wody i zaburzały jej składu. Zadaszenie basenu daje również długofalowe oszczędności. Dzięki możliwości utrzymania stałej temperatury, zmniejszeniu parowania, koszty eksploatacji basenu maleją. Zadaszenie zamknięte samoczynnie podgrzewa wodę. W przypadku utrzymania czystej wody i poziomu ph na odpowiednim poziomie, a tym samym braku konieczności jej oczyszczania za pomocą chemii, uzyskuje się również oszczędności w tym zakresie. Zatem, odpowiadając na pytanie postawione na wstępie, należy zdecydowanie stwierdzić, że zadaszenie basenu ogrodowego jest koniecznością, która przynosi oszczędności.

Szeroka oferta zadaszeń basenowych

Z pewnością część osób zastanawia się, czy zadaszenie nie spowoduje, że pod nim będzie parno niczym w szklarni, a tym samym komfort i część zalet z posiadania odkrytego basenu zniknie. Na szczęście tak nie jest. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają wykonanie mobilnych elementów i umieszczenie szklanych paneli na prowadnicach, dzięki czemu poszczególne części (nawet dach i całe ściany) mogą być dowolnie otwierane i zamykane. Zadaszenie szklane nad basenem w żaden sposób nie wpływa na możliwość korzystania z basenu oraz czerpania radości ze słońca. Co ważne, jako producent, jesteśmy otwarci na różnorodne realizacje - wykonujemy zadaszenia niskie i wysokie, z dachami łukowymi, jednospadowymi, dwuspadowymi i płaskimi. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować design zadaszenia do otoczenia. Na basenach z zadaszeniem można zastosować dla pełnego efektu również szklane balustrady lub ściany, które z przyjemnością także wykonamy. Nie ograniczają nas sztywne projekty, a jedynie wyobraźnia zleceniodawców i właściwości tworzywa, z którym pracujemy. Dbamy o konkurencyjność naszej oferty, dlatego naszym klientom proponujemy bardzo korzystne ceny usług. Każdej wyceny dokonujemy indywidualnie w oparciu o projekt i rozwiązania techniczne.

RAWIAN Glass s.c. - specjaliści od szklanych zadaszeń basenowych

Oferujemy wysokiej jakości szklane zadaszenia basenowe. Nasze bogate doświadczenie, zastosowanie materiałów najwyższej jakości, nowoczesny design są gwarancją zadowolenia przez wiele lat z wykonanej przez nas konstrukcji. Naszymi klientami są osoby prywatne orz firmy deweloperskie i architekci wnętrz. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Wybierz nas i ciesz się przydomowym basenem przez okrągły rok.

Odwiedź nas osobiście

Poniedziałek 7:00-15:00

Wtorek 7:00-15:00

Środa 7:00-15:00

Czwartek 7:00-15:00

Piątek 7:00-15:00

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego